KDY: úterý 20. říjen 2015, 17:00 – 19:00
KDE: DEPO2015 – Presslova 14, 30100 Plzeň

Něco vám na kole/koloběžce rachtá? Přehazovačka nepřehazuje? Brzda brzdí spíš symbolicky? Otáčí se něco, co by se otáčet nemělo?

Přij(e)ďte si pod vedením zkušených cyklomechaniků seřídit kolo či koloběžku a dozvědět se tipy, jak na to. Za dobrovolný příspěvek pomůžeme, poradíme!

UPOZORNĚNÍ: Vemte si s sebou spolu s kolem vše, co vám na kole/koloběžce schází, či odchází (řetěz, brzdové špalíky, novou duši nebo tachometr), my vás to naučíme namontovat, opravit či seřídit.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1688416218043616/ – označte svoji účast, sdílejde kamarádkům!

Na místě k prodeji stylové placky a trička.

Značení kol městskou policií

V rámci této cyklodílny si můžete opět nechat označit kolo syntetickou DNA a zaregistrovat tak své kolo do mezinárodní evidence (více v našem článku).

Podmínky evidence: čisté umyté kolo, na které je možné aplikovat syntetickou DNA, občanský průkaz a doklad o nabytí kola (pokud doklad již nemáte, můžete na místě podepsat čestné prohlášení). Značení provádí Městská policie zdarma, označení jednoho kola trvá cca 15 minut.

UPOZORNĚNÍ: Během cyklodílny se dostane max. na 8 zájemců, ostatní si mohou na místě domluvit individuální termín v jiné dny. Pokud máte zájem, přihlašte se nám.